همراهان همیشگیسایت نظام وظیفهدر این مقاله میخواهیم بیشتر در خصوص روند دریافت کارت ایثارگری 99 مطالبی بنویسیم و امیدوارهستیم این مقاله هم مورد ردضایت وتوجه همه شما عزیزان قرارا گیرد دوستان عزیز توجه داشته باشید که در خصوصخدمت سربازیهر گونه سوالی داشته باشید میتوانید باسامانه صدای مشاورمطرح نماییدعناوین امده در این مقاله عبارت اند ار:

مدارک لازم جهت دریافت کارت ایثار رزمندگان

روش دریافت کارت ایثار رزمندگان کارکنان وظیفه

,,,,,,,,,

"سامانه مشاوره تلفنینظام وظیفه"

مشاوره دهندهتخصصیخدمت سربازی

برای تماس از کل کشور کافیست باتلفن ثابتو بدون گرفتن کد، با شماره9099071611

شماره ویژه شهر تهران9092301612

و از موبایل همراه اول با شماره99225595تماس حاصل فرمایید

تماس از 8صبح تا 12شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,

مدارک لازم جهت دریافت کارت ایثار رزمندگان

  • رو گرفت ماده دستور حضور در مناطق عملیاتی
  • روگرفت شناسنامه و کارت ملی
  • ۲ قطعه عکس ۳*۴

روش دریافت کارت ایثار رزمندگان کارکنان وظیفه

کارکنان وظیفه منقضی خدمت آجا که از تاریخ 1359/06/31 الی 1367/05/27 مدت خدمت مقدس سربازی یا بخشی از آن را در مناطق عملیاتی سپری نموده اند می توانند راسا با مراجعه به آخرین یگان خدمتی کهکارت پایان خدمتوظیفه عمومی را دریافت داشته اند و ارائه مورد نیاز از طریق یگان مربوطه نسبت به صدور کارت ایثار خود اقدام نمایند.

مدارک لازم دریافت کارت ایثار رزمندگان کارکنان وظیفه

  • رو گرفت کارت پایان خدمت
  • رو گرفت کارت ملی و شناسنامه
  • ۲ قطعه عکس ۳*۴


ضمنا به آگاهی می رساند در پی توافق به عمل آمده نیروی زمینی ارتش ج.ا.ا / معاونت احتیاط با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، عزیزان منقضی خدمت دوران هشت سال دفاع مقدس نزاجا می توانند با مراجعه به اداره پست محل ست و تکمیل فرم های مربوط و تحویل مدارک، در مورد دریافت کارت ایثار اقدام و شرکت پست ج.ا.ا راسا کارت موصوف را به آدرس متقاضی تحویل خواهد داد.

نحوه دریافت کارت ایثاررزمنده مشمول

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: برابر آمارهای دقیقی که به دست آمده، حدود ۶ میلیون رزمنده از ارتش، سپاه. بسیج، نیروهای انتظامی و جهاد سازندگی آن دوران و آحاد ملت، مشمول دریافت این کارت هستندهفته دفاع مقدس را که یادآور جانفشانی های رزمندگان اسلام و پایمردی و ایستادگی ملت ایران در برابر بیگانه است را گرامی می داریم و امیدواریم که آثار و برکات دفاع مقدس همهمچنان در پیشبرد امور کشور و دستیابی به آرمان ها و اهداف و منافع ملی ما راهگشا باشد.وی با بیان اینکه در راستای اجرای سند راهبردی خدمت رسانی به رزمندگان اسلام و بر اساس مصوبه شورای هماهنگی خدمات رسانی به رزمندگان، <<کارت ایثار>> رونمایی شد، افزود: با این کارت هویت همه رزمندگانی که بیش از ۴۵ روز در دفاع مقدس حضور داشنه باشند مشخص می شود.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: برابر آمارهای دقیقی که به دست آمده، حدود ۶ میلیون رزمنده از ارتش، سپاه. بسیج، نیروهای انتظامی و جهاد سازندگی آن دوران و آحاد ملت، مشمول دریافت این کارت هستند .سرلشکر باقری با بیان اینکه اهدای این کارت به رزمندگان دفاع مقدس، به مرور زمان انجام می شود و حدود ۳ سال زمان می برد، گفت: با این کارت هویت همه رزمندگان دفاع مقدس شناسایی می شود و هماهنگی ها و اطلاع رسانی های لازم با این رزمندگان در سامانه های مربوطه صورت می گیرد.وی با بیان اینکه خدماتی که برابر قانون پیش بینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می گیرد برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد، گفت: سازماندهی و مرکزیتکارت ایثار رزمندگاندر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.
فلسفه کارت ایثار چه بوده است؟

-دلیل اصلی این بود که به علت جابه جایی هایی که در زمان جنگ در یگان ها صورت می گرفت مدارک از بین رفته است. یعنی جز اطلاعات جزئی که در دفتر اساس موجود است، اطلاعات دقیق تری نداشتیم. بنابراین قسمت بزرگی از تاریخ جنگ کشورمان در ابهام قرار داشت. یعنی اگر فرضا" در آینده بخواهند تحقیقی انجام دهند اطلاعات موثقی موجود نیست. به عنوان مثال ما در جنگ هایی که با روسیه داشتیم 150 هزار شهید دادیم اما مردم ما درباره این جنگ و ظلم هایی که همین کشورهای غربی علیه کشور ما کردند و باعث شکست ما در آن زمان شد اطلاعات چندانی ندارند. فقط این را می دانند که عهدنامه ای به نام ترکمن چای و گلستان نوشته شد.

اما این را که دلیلش چه بود، آیا مردم هیچ مقاومتی نکردند یا اینکه نه، مقاومت کردیم اما به خاطر خیانت هایی که این کشورها کردند شکست خوردیم، نمی دانند. بنابراین برای اینکه این اتفاق تکرار نشود اقدام به موثق تر کردن این اطلاعات کردیم.اطلاعات را داریم اما عکس شخص یا شماره ملی اش را نداریم، یا اینکه از چه تاریخی تا چه تاریخی در منطقه بوده ما داریم ولیکن خود فرد ندارد. لذا تصمیم گرفتیم برای این افرادکارت ایثارصادر کنیم تا در این فرایند این اطلاعات به روز و دقیق تر شود.

منبع:روند دریافت کارت ایثارگری 99

نحوه مشاهده سابقه بیمه سربازی در سال 98-میزان حقوق نیروی انتظامی برحسب درجه 98-نحوه گرفتن پرینت از کارت سوخت-مدت آموزش درجه داری نیروی انتظامی-چرا در ایران سپهبدی و ارتشبد نداریم-مدت زمان انتظار برای دریافت وام ازدواج-شرایط و نحوه استخدام یگان ویژه نیروی انتظامی 98-استخدام در نیرو انتظامی با مدرک لیسانس 98-نحوه و شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان 98 - 99-نحوه دریافت کارت ایثارگری 98-نحوه دریافت کد سخاء از طریق پیامک در سال 98-نحوه و شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان 98 - 99-خرید خدمت سربازی با یکسال غیبت 98 - 99-نحوه دریافت کارت جانبازی زیر 25 درصد-وام خودرو جانبازان سال 98-سایت استخدام خواهران در سپاه 98-نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی 98-شرایط استخدام بانوان در نیروی انتظامی 98-نحوه اعطای 5 درصد جانبازی به ایثارگران-ترتیب درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی سال 98-قانون جامع ایثارگران در سال 98-موارد منع استخدام پزشکی ناجا-لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش-نحوه مشاهده درصد جانبازی با کد ملی 98-استعلام کارت پایان خدمت با کد ملی-بهترین جای خدمت در نیروی انتظامی-چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده است-شرایط استخدام نیروی انتظامی یگان ویژه در سال 98-استعلام کارت ایثارگران ارتش 98-وظایف سرباز معاف از رزم چیست-آیا خرید سربازی در سال ۹۹ برمی گردد-بخشش رهبری اضافه خدمت سربازی 98-آیین نامه مرخصی سربازان در دوران خدمت سربازی

باشگاه بدنسازی در سربازی

 پذیرش امریه سربازی در دانشگاه تهران

شرایط امریه سربازی دانشگاه تهران

کارت ,دریافت ,نحوه ,رزمندگان ,خدمت ,انتظامی ,دریافت کارت ,کارت ایثار ,98 نحوه ,نیروی انتظامی ,سال 98 ,کارت ایثار رزمندگان ,رزمندگان کارکنان وظیفه ,ایثار رزمندگان کارکنان ,ملت، مشمول دریافت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bitarayanehd football-724 amirparsakh tickconsrempfi bazigaran85 parreligntren nimarc decorchubin ezratexme dabestsnesamam6