مشمولان گرامی در این مقاله در خصوص کارت پایان خدمت سربازی ,نحوه استعلام وضعیت کارت پایان خدمت 98,مدت زمان صدور کارت پایان خدمت سربازی 98,و مطالبی نوشته ایم تا شما همراهان با خواندن این مقاله به پاسخ تمامی پرسش های خود در خصوصکارت پایان خدمتدست پیدا نمایید .لذا در صورت دریافت اطلاعات بیشتر نیز میتوانید باسامانه صدای مشاورتماس حاصل نمایید.

,,,,,,,,,

"سامانه مشاوره تلفنینظام وظیفه"

مشاوره دهندهتخصصیخدمت سربازی

برای تماس از کل کشور کافیست باتلفن ثابتو بدون گرفتن کد، با شماره9099071611

شماره ویژه شهر تهران9092301612

و از موبایل همراه اول با شماره99225595تماس حاصل فرمایید

تماس از 8صبح تا 12شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,

کارت پایان خدمت 99

کارت پایان خدمت یکی از معضلاتی است که همه جوانان به شکلی با آن درگیر هستند و هر کدام از آنها به سهم خود مایل به دریافت آن هستند. خدمت مقدس سربازی یکی از مراحل سخت و شیرین پسران جوان است که به دلایل مختلفی از گذراندن آن واهمه دارند و گرفتن کارت پایان خدمت را یکی از آرزوهای خود می دانند. کارت پایان خدمت مجوز عبور از یک مرحله اجباری در زندگی است که جوان را برای حضور در سطوح مختلف جامعه آماده می کند و به نوعی وی را در بسیاری از موارد تأیید صلاحیت می کند.

قشرهای مختلف جامعه با گرفتن کارت پایان خدمت درگیر هستند، از یک جوان بیکار برای دریافت تسهیلات و ازدواج گرفته، تا افراد تحصیل کرده برای اشتغال و گرفتن کار حرفه ای، همگی به گرفتن این کارت یا معادل آن نیاز دارند. بنابراین کارت پایان خدمت موضوعی بسیار فراگیر در سطح جامعه است که نه تنها جوانان، بلکه خانواده آنها را نیز درگیر خود کرده است. اما در چند سال اخیر با ظهور کارت های هوشمند و ورود آنها به حوزه های مختلف، بحثکارت پایان خدمت هوشمندنیز پیش آمده است که به نوعی برای افراد بسیاری تازگی دارد.
کارت پایان خدمت هوشمند چیست؟

کارت پایان خدمت یک مدرک رسمی ملی و کشوری است که در ازای گذراندن خدمت 2 ساله سربازی به شخص اعطا می گردد و به فرد اعلام می شود که از حضور مجدد در یگان های نظامی معاف است و تنها در صورت بروز جنگ امکان ابطال کارت معافیت وجود دارد. در کارت پایان خدمت اطلاعات هویتی فرد و همچنین زمان خدمت، محل خدمت و اطلاعاتی مانند مشخصات گروه خونی آورده شده است که فرد می تواند به عنوان یک مدرک شناسایی از آن استفاده کند.
قابلیت های کارت پایان خدمت هوشمند

کارت پایان خدمت هوشمند قابلیت های متعددیکارت پایان خدمت هوشمند قابلیت های متعددیکارت پایان خدمت هوشمند قابلیت های متعددی دارد که باعث می شود هزینه کلی برای تأیید اطلاعات و تأیید هویت فرد کاهش یابد. اما برخی از قابلیت های برجسته این کارت عبارت اند از:

1.ارائه اطلاعات هویتی فرد به صورت تأیید شده در یک ارگان رسمی ملی و کشوری
2.ارائه اطلاعات یگان خدمتی و شرایط طی شد
3.زمان اعزام به خدمت و زمان پایان خدمت
4.درج عکس دیجیتالی به صورت رمزگذاری شده مطابق با دستگاه های کارت خوان
5.درج امضاء شخصی و اطلاعات بایومتریک مانند رنگ چشم و اثر انگشت
6.برخی اطلاعات طبقه بندی شده نظامی مربوط به شخص

توصیه می کنم که از خدمات چاپ کارت پرسنلی فرزان کارت آسیا دیدن کنید تا بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

نحوه پیگیری و زمان صدور کارت پایان خدمت هوشمند

روند صدور کارت پایان خدمت هوشمند از ارسال اطلاعات خدمتی سرباز از یگان خدمتی وی شروع می شود. در واقع زمانی که مدت خدمت یک سرباز تمام می شود، اطلاعات وی توسط نیروی انسانی یگان خدمتی در سامانه مشترک نیروهای مسلح ثبت می شود و از آن زمان به بعد تأیید اطلاعات و بررسی آنها به سازمان وظیفه عمومی ناجا محول می شود. معمولاً بررسی اطلاعات و تطابق آنها با اطلاعات هویتی فرد زمان چندانی نمی برد و کارت پس از یک هفته صادر می شود.

کارت پایان خدمت در کشورهای مختلف جهان


یکی از تصورات اشتباهی که در مورد خدمت سربازی برای جوانان به وجود آمده است این است که خدمت سربازی فقط محدود به کشور ایران و یا چند کشور خاص است و فقط این کشورها از کارت پایان خدمت استفاده می کنند. شاید جالب باشد بدانید که 55 درصد از کشورهای دنیا خدمت سربازی اجباری را حذف کرده اند. این 108 کشور سربازی را به صورت اختیاری در نظر گرفته اند و افراد در جریان گذراندن برنامه های خاص و یا برخورداری از شرایط خاصکارت پایان خدمتدریافت می کنند.

اما نکته جالب زمانیست که متوجه شوید تنها 20 کشور در دنیا، یعنی 10 درصد، خدمت سربازی اجباری بیشتر از ماه را دارند و ایران نیز یکی از این کشورهاست. در ایران خدمت مقدس سربازی به مدت 24 ماه است و فرد پس از طی دوره آموزشی و گذراندن خدمت، کارت پایان خدمت دریافت می کند. در این شیوه، راه هایی برای دریافت کسر خدمت وجود دارد که افراد می توانند با استفاده از آنها مدت خدمت سربازی خود را کاهش دهند. در ضمن 26 کشور دنیا خدمت اجباری کمتر از ماه را دارند و تنها 8 کشور دنیا از سربازان به عنوان نیروهای مدنی استفاده می کنند.
صدور کارت پایان خدمت بدون داشتن مهارت

علاوه بر آن به طور کلی آموزش امور امدادی به سربازان از جمله مواردی است که جمعیت هلال احمر مسئولیت آن را بر عهده گرفته و بنا داریم تا سال ۱۴۰۰ تمام سربازان این مهارت را آموخته باشند.کمالی همچنین با بیان اینکه طبق چشم اندازهایقرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازاننیروهای مسلح، تا سال ۱۴۰۰ باید مهارت آموزی به تمام سربازان انجام شود، افزود: طبق چشم اندازهای ما تا این سال هر سرباز که از نیروهای مسلح خارج می شود باید حداقل یک مهارت و گواهی نامه مهارتی داشته باشد. در همین راستا نیز روز گذشته فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان اعلام کرد که از سال ۱۴۰۱ صدور کارت پایان خدمت بدون داشتن مهارت ممنوع می شود.

سخنگویقرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلحبا اشاره به فعالیتسامانه سربازماهر اظهار کرد: افراد دارای مهارت پیش از انجام خدمت سربازی می توانند با مراجعه به این سامانه و مشاهده لیست مهارت ها و فنون مورد نیاز نیروهای مسلح و کشور که بالغ بر ۵۰۰ مورد در تمام رشته ها است، مهارتی را فرا گرفته و در طول خدمت نیز در همین راستا به کار گرفته شده و یا آن را تکمیل کنند. از این رو توصیه ما به جوانان این است که اگر هنوز به سربازی اعزام نشده اند مهارت آموزی را جدی گرفته و یا اگر در حال گذراندن خدمت هستند، حتما حداقل یک مهارت را در خود تقویت کنند.

منبع:کارت پایان خدمت سربازی 99

نحوه مشاهده سابقه بیمه سربازی در سال 98-میزان حقوق نیروی انتظامی برحسب درجه 98-نحوه گرفتن پرینت از کارت سوخت-مدت آموزش درجه داری نیروی انتظامی-چرا در ایران سپهبدی و ارتشبد نداریم-مدت زمان انتظار برای دریافت وام ازدواج-شرایط و نحوه استخدام یگان ویژه نیروی انتظامی 98-استخدام در نیرو انتظامی با مدرک لیسانس 98-نحوه و شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان 98 - 99-نحوه دریافت کارت ایثارگری 98-نحوه دریافت کد سخاء از طریق پیامک در سال 98-نحوه و شرایط استخدام در سپاه پاسداران برای بانوان 98 - 99-خرید خدمت سربازی با یکسال غیبت 98 - 99-نحوه دریافت کارت جانبازی زیر 25 درصد-وام خودرو جانبازان سال 98-سایت استخدام خواهران در سپاه 98-نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی 98-شرایط استخدام بانوان در نیروی انتظامی 98-نحوه اعطای 5 درصد جانبازی به ایثارگران-ترتیب درجه های نظامی بر حسب مدرک تحصیلی سال 98-قانون جامع ایثارگران در سال 98-موارد منع استخدام پزشکی ناجا-لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش-نحوه مشاهده درصد جانبازی با کد ملی 98-استعلام کارت پایان خدمت با کد ملی-بهترین جای خدمت در نیروی انتظامی-چگونه بفهمیم کارت پایان خدمت صادر شده است-شرایط استخدام نیروی انتظامی یگان ویژه در سال 98-استعلام کارت ایثارگران ارتش 98-وظایف سرباز معاف از رزم چیست-آیا خرید سربازی در سال ۹۹ برمی گردد-بخشش رهبری اضافه خدمت سربازی 98-آیین نامه مرخصی سربازان در دوران خدمت سربازی

باشگاه بدنسازی در سربازی

 پذیرش امریه سربازی در دانشگاه تهران

شرایط امریه سربازی دانشگاه تهران

خدمت ,کارت ,سربازی ,های ,نحوه ,سال ,پایان خدمت ,کارت پایان ,خدمت سربازی ,است که ,می شود ,خدمت هوشمند قابلیت ,مهارت آموزی سربازان ,بدون داشتن مهارت ,خدمت سربازی اجباری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

amoozesh-tarfand-camputer corel-videostudio salonilnaz timegvichil resine5 subssingticwhe rangynetkamane buy-residential11 bimehpasargadizeh rebin